Про компанію

Компанія "Пропет Прінт" — це нові тенденції, стиль та якість, які ми прагнемо донести нашим клієнтам. Ми вважаємо нашу роботу вагомою частиною свого життя, і тому плідно працюємо заради окресленої місії — донесення до клієнта кардинально нових стандартів в галузі широкоформатного друку, висока якість друку є головним критерієм.

Ми цінуємо кожного кієнта, незалежно від його територіального, соціального чи іншого статусу. Будь-які відгуки про нашу роботу є безцінною інформацією для самоаналізу та самовдосконалення. Тому основним критерієм в роботі "Пропет Прінт" — є побудова стосунків з Партнерами на основі взаємодовіри і взаємообміну інформацією.

На даний момент виробничі потужності компанії дозволяють забезпечувати всі вимоги ринку зовнішньої реклами в усіх його проявах. Компанія володіє сучасним обладнанням для друку бігбордів, сітілайтів, мегабордів, банерів, стендів, виготовлення віконної графіки, а також графіки для розміщення на транспорті.

Гнучка політика, що грунтується на індивідуальному підході до Парнера дозволяє виникненню плідних робочих стосунків, які ми цінуємо і яких прагнемо. Тому в центрі діяльності "Пропет Прінт" завжди на першому місці знаходитесь Ви і Ваші інтереси, задоволення яких - наше покликання.

© 2008 ТзОВ "Пропет". Всі права застережено