Вимоги до файлів для широкоформатного друку

Для широкоформатного друку файли мають бути подані в наступих форматах:

TIFF (Tagged Image File Format) – кольоровий режим CMYK, роздільна здатність 100dpi без інтерполяціїї. Файли не повинні містити шарів (Layers), тільки шари з логотипами, без  альфа-каналів (Channels), без шляхів (Paths), шляхи тільки з логотипами (як векторна маска).

EPS (Encapsulated PostScript) - кольоровий режим CMYK,  роздільна здатність 100dpi без  інтерполяції для растрових елементів. Всі растрові  зображення повинні бути впровадженими (Embedded) і не  повинні бути трансформовані відносно своїх реальних розмірів. Файл не повинен містити ефектів і всі шрифти необхідно перед збереженням переводити у криві,  об’єкти і зображення не повинні бути обмеженими маскою накладання, у випадку використання маски її необхідно застосовувати як контур обрізання.

AI (Adobe Illustator 8.0.) – кольоровий режим CMYK, роздільна здатність 100dpi без інтерполяції для растрових елементів. Усі растрові зображення повинні бути впровадженими (Embedded) і не повинні бути трансформованими відносно своїх реальних розмірів. Файл не повинен містити ефектів і усі шрифти необхідно перед збереженням переводити у криві, об’єкти і зображення не повинні бути обмеженими маскою накладання (у випадку використання маски її необхідно застосовувати як контур обрізання).

Вимоги до кольорів:

Якщо потрібно, щоб кольори відповідали визначеному кольорі, Ви повинні вибрати колір по PANTONE PROCESS, визначити його в програмі та вказати цей колір в супровідних документах. Критерієм визначення кольору служить процентне співідношення кольору (CMYK), в кожній конкретній точці зображення, а не принтерна роздруківка або відображення макета на моніторі. Потрібно зробити кольоропробу на відповідному каліброваному обладнанні, якщо є суворе дотримання кольору, інакше претензіїї по кольорах не приймаються.

 Розрішеня растових зображень (розмір 1:1)

* до 1м - 200-300 dpi

* від 1 до 2м -100-120 dpi

* від 2 до 6м -72-80 dpi

* 3*6м - 40-50 dpi

* більше -20-30dpi

Переведення файлу в CMYK модель в програмі ADOBE Photoshop

 В меню Color Settings повинно бути виконання наступні дії:

- RGB ADOBE RGB (1998)

- CMYK Euroscale Coated v2

- GRAY 20%

-SPOT DOT GAIN 20%

Будь-який інший формат файлів не підходить для виведення на друк.

Додаткові вимоги до створення файлів:

 • зображення повинні бути створені у CMYK-моделі;
 • при створенні зображень в CMYK-моделі використовуйте профіль Euroscale Coated (Swop) v2  із стандартної поставки Adobe Photoshop;
 • файли, що створені в СorelDraw повинні бути експортовані в формат TIFF, із включеним режимом згладжування (Anti-Aliasing). Щоб кольори передавались в TIFF без спотворень, макет не може містити RGB-елементів (меню File > Document Info);
 • логотипи та інші об’єкти, що мають задані кольори, повинні подаватись нам в оркемому файлі у векторному вигляді у форматі AI (Adobe Illustator 8.0.), або в окремому шарі. Усі растрові логотипи і об’єкти повинні бути створені без інтерполяції в реальну величину друку зображення із роздільною здатністю 100 dpi.

Файли приймаються на носіях: СD (PC-версія), DVD, Zip-100, USB-drive.

Файли можна завантажувати на FTP-Server:
назва хосту: 81.210.87.124;  обліковий запис: propetlwow;  пароль: 32bghG43;   зазначити пасивний режим обміну (Як WEB-браузер). Для передавання використати менеджери файлів (наприклад Total Commander).

 

Вимоги до супровідної інформації:

Супрвідна інформація повинна бути подана у письмовому вигляді, із заповненим бланком замовлення і містити в собі:

 • назву файлу із вказанням місцерозміщення (в бланку замовлення);
 • роздруковане зображення (ескіз);
 • розміри зображення (в бланку замовлення);
 • кщо зображення буде друкуватись декількома частинами, то необхідно вказати розміри кожної частини і величину накладаннь однієї частини на іншу (в бланку замовлення);
 • матеріал зображення (в бланку замовлення);
 • при необхідності кольори логотипів і об’єктів за каталогом PANTONE™ (на ескізі);
 • вказівку на роботи після друку (в бланку замовлення);
 • підписана кольоропроба;
 • підписаний бланк замовлення.

Примітка:

Будь-яка НЕВІДПОВІДНІСТЬ ДО ДАНИХ ВИМОГ потребує додаткового доопрацювання файліві і, відповідно, додаткової оплати. Невідповідність цим вимогам знімає із виробника відповідальність за якість продукції.

Усі імена файлів і директорій повинні бути підписаними тільки латинськими буквами. У директорії з файлами для виведення на друк нічого зайвого не поміщати, а особливо запасних файлів для виведення чи їх додаткових (схожих) версій.

Роздрук, зроблений на нашому обладнанні, НЕ Є КОЛЬОРОПРОБОЮ. Тільки після виведення кольоропроби на нашому обладнанні ми гарантуємо точну відповідність кольорів на кольоропробі і на кінцевому продукті.

Просимо зберігати відстані від країв постера мінімум 20 см по контуру, для формату сітілайт 5см з кожної сторони! НЕ ДОТРИМАННЯ ДАНИХ ВИМОГ ВИРОБНИК ЗНІМАЄ З СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ!!!!!

© 2008 ТзОВ "Пропет". Всі права застережено